דראם-בית מציג בפניכם את תוכנית האומנים שלנו!

[spb_image image=”4277″ image_size=”full” frame=”noframe” caption_pos=”hover” remove_rounded=”yes” fullwidth=”no” overflow_mode=”none” link_target=”_self” lightbox=”no” intro_animation=”none” animation_delay=”200″ width=”1/1″ el_position=”first last”][/spb_image] [spb_text_block animation=”none” animation_delay=”0″ simplified_controls=”yes” custom_css_percentage=”no” padding_vertical=”0″ padding_horizontal=”0″ margin_vertical=”0″ custom_css=”margin-top: 0px;margin-bottom: 0px;” border_size=”0″ border_styling_global=”default” width=”1/1″ el_position=”first last”]

את שליו שרור הכרנו לאחר שחברת Istanbul Mehmet Cymbals הפנתה את תשומת ליבנו לאמן ישראלי שזכה בתחרות צילום, שליו ניצח בתחרות ובכך קיבל מתנה מצילה. שמענו על שליו מהביצה הישראלית, איפשהו בתודעה שלנו שליו מקושר כמתופף שירי הילדים האולטימיטיבי. קישרתי את שמו לאומנים כמו חני נחמיאס, משה דץ, קורין אלאל, דני בסן ועוד.

בתקופה האחרונה גילינו כמה מדהים הוא, כמה הוא אוהב את התופים, כמה הוא מסור לחלום שלו והכי חשוב- כמה מקצועי הוא! שליו מלא שמחת חיים (לפחות התיפוף שלו נראה כך) ומלא תשוקה, יש משהו בנגינה שלו שמתייחס למצילות בדרך מאוד מקורית. שליו ממש מרגיש את המצילות, חוקר את הצליל שלהם ומצליח להוציא מהם עולמות חדשים!

אנחנו מאוד שמחים על ההיכרות איתו ושמחים לבשר על הצטרפותו של שליו כאומן רשמי של Istanbul Mehmet Cymbals. אנחנו מאחלים לו את כל ההצלחה שיש וממליצים לכל מי שלא נחשף לאומנות שלו להכיר אותו .
זה דף האומן הרשמי שלו באיסטנבול
:
https://www.istanbulmehmet.com/istanbul-mehmet-family/
עמוד הפייסבוק של שליו:
https://www.facebook.com/shalevthedrummer/

 

[/spb_text_block]

מעברים נוספים

ניר נקב מבצע את מעבר מספר 10

ז’אן פול זימבריס מבצע את מעבר מספר 67

יוני שלג מבצע את מעבר מספר 69

קרן טפרברג מבצעת את מעבר מספר 81

נעם לנדסמן מבצע את מעבר מספר 92

שמוליק דניאל מבצע את מעבר מספר 9

תומר צדקיהו מבצע את מעבר מספר 96

אשר פדי מבצע את מעבר מספר 32

preloader